Pagrindinis » automobiliai » Patarimai » Kaip nuvalyti apšalusį priekinį stiklą

Kaip nuvalyti apšalusį priekinį stiklą

Kaip nuvalyti apšalusį priekinį stiklą

Apšalęs priekinis ir šoniniai automobilio stiklai, didele problema. Ypač su tuo susiduria tie, kurie laiko savo automobilį, mikroautobusą ar kitą transporto priemonę laiko lauke, šaltos žiemos rytais  jie susiduria su amžina problema – tai apšalęs priekinis stiklas. Tarp vairuotojų  paplitę daug įvairių nuomonių kaip tą problemą spręsti.

 

 

 

Mažiausiai žalingas būdas pašalinti apledėjimą nuo priekinio stiklo – tai būtų ledą tirpinančių skysčių naudojimas.

Tokiu būdu nėra braižomas stiklo paviršius ir jis daug ilgiau išlieka kokybiškas.
Kitas būdas taip pat nėra kenkiantis priekiniam stiklui – tai tiesiog užvesti automobilį ir palaukti kol šiltas oras nutirpins stiklą.
Žinoma tokiu būdu teršiate gamta, naudojate degalus neefektingai, gaištate brangų laiką.

Patys blogiausi būdai.

Karšto vandens pilimas ant stiklo. NIEKADA TO NEDARYKITE ! Jei stiklas yra bent truputi įskiles, vanduo butinai pateks į įtrukimus. Ten jis užšals. Užšales pradės plėstis didindamas įtrūkimą dar labiau. Po vieno tokio „atšildymo“ Jums tikrai teks keisti priekinį stiklą ankščiau laiko.

Kitas, ne ka geresnis  būdas – tai apšalimo šalinimas ledo grandikliu. Tokiu budu braižote stiklo paviršių ypatingai stipriai.
Po keletos „pakrapštymų“ stiklas pradės „laužyti“ šviesą, kas itin smarkiai pablogins matomumą vairuojant naktį.
Jei jau pasirinkote šį būdą, rinkitės bent jau PLASTMASINIUS gramdiklius. Jie pažeis stiklo paviršių kelis kartus mažiau negu metaliniai.


Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Skaityti daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti