Pagrindinis » kompiuteriai » Naudingi puslapiai » Kaip naudotis paieška internete anonimiškai – DuckDuckGo.com

Kaip naudotis paieška internete anonimiškai – DuckDuckGo.com

Kaip naudotis paieška internete anonimiškai – DuckDuckGo.com

Ar žinojote, kad google.com, bing.com, Yandex.ru ir kitos paieškos sistemos mus šnipinėja, pateikia rezultatus apie susijusius puslapius kur lankėtės, skaito mūsų  visų elektroninį pašta. Bruka mums nereikalingas reklamas. Parduodą mūsų privatumą tiems kurie moka daugiausia… Norite to išvengti?  Naršydami internete žvalgotės per petį? …. Užsienio kompanija pasivadinusi Ančiuku (DuckDuckGo.com) metė iššūkį internetinių paieškų gigantams ir sukūrė visiškai anoniminį paieškos varikliuką. Juo naudotis galite čia – DuckDuckGo.com

DuckDuckGo akcentuoja, kad jiems svarbiausia yra žmonių privatumas ir žada nerinkti ir nesidalinti asmenine savo vartotojų informacija. Tokia nuostata tapo ypač svarbi po to, kai paaiškėjo, kad „Google“ ir „Microsoft“ (bing) teikdavo savo klientų duomenis JAV nacionalinei saugumo agentūrai. Bendrovės įkūrėjas Gabrielis Weinbergas tikina, kad privatumas paieškas internete daro dar geresnes ir paprastesnes.

Be to, „DuckDuckGo” yra mažiau apkrauta nei kitos sistemos. Ji leidžia mažiau reklamos bei stengiasi personalizuoti paieškos rezultatus, kad vartotojams būtų daug patogiau ja naudotis.

DuckDuckGo veikimo principas paprastas, paieškos sistema nekaupia duomenų apie ankstesnes vartotojų paieškas internete, paieškos rezultatai nėra suasmeninti, o tai, pasak G.Weinbergo, išlaisvina vartotojus iš nuolatinio informacijos filtravimo. Dėl filtravimo vartotojams sunkiau gauti naujos informacijos, kuri nesutampa su jų egzistuojančiomis idėjomis.

 

Paieškos sistema išbandykite čia: DuckDuckGo.com

 


Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Skaityti daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti